Equip humà

CURS 2021-2022

Aquestes són les tutores i els/les mestres de l’escola que estaran amb els vostres fills i filles. També us facilitem l’hora d’entrevista que tenen disponible per poder-vos atendre. Us demanem que sol·liciteu cita per endavant.           

P3: Carme Munner                                                      dimarts, de 12.30 a 13.30

P4: Mercè Ralda                                                          dimarts, de 12.30 a 13.30

P5: Eva Rovira                                                              dilluns, de 12.30 a 13.30

 

1r EP : Rosa Domínguez                                              dimarts, de 12.30 a 13.30

2n EP: Rosa Funtané                                                   dimarts, de 12.30 a 13.30

3r EP: Fran Villar                                                          dimarts, de 12.30 a 13.30

4t EP: Meritxell Pujol                                                   dimarts, de 12.30 a 13.30

5è EP: Sole García                                                       dimarts, de 12.30 a 13.30

6è EP A: Mercè Bonancia                                            dimarts, de 12.30 a 13.30

6è EP B: Neus Rodríguez                                            dimarts, de 12.30 a 13.30

 

Mestra d’anglès: Elisenda Lloberas (Infantil) i Patrícia Pinilla (Primària)

Mestre de música: Gisela Parodi

Mestre d’educació física: Marc Escobosa

Mestra d’educació especial: Anna Rubiés i Elna Aloy

Mestres reforç: Gemma Pérez, Carol Moreno

 

Personal no docent:

Conserge: Anna Llaudet

Administració: Raquel López

Vetlladores: (pendent de nomenar)

           

Les hores d’entrevista que l’equip directiu té a la vostra disposició són les següents, també us demanem que sol·liciteu cita prèviament.

            Directora: Gemma Pérez                              dimecres, de 16.15 a 17.15

            Cap d’estudis: Carol Moreno                       dimecres, de 16.15 a 17.15

            Secretària: Rosa Domínguez                      dimecres, de 16.15 a 17.15